اکوزیما

اکوزیما

بر آن شدیم تا برندی دیگر در کنار محصولات شوینده خود خلق کنیم تا جوابگوی مصارف خانه و محیط کار مشتریان مان باشد. اکوزیما ساخته شد تا بتواند تمیزی و پاکیزگی بیشتری را همراه با شادی استفاده از محصولاتمان به شما هدیه دهد. اکوزیما به عنوان فرزند دوم خانواده بزرگ کهن شیمی، رسالت بزرگی بر عهده دارد و آن هم بخشیدن زندگی سالم تر و بهداشتی تر به هر فرد است.

محصولات سلولزی ما شامل کیسه زباله، کیسه فریزر، سفره های بهداشتی و ... است که شعار ابتدایی اش، استفاده راحت و آسان است.

ما صرفه اقتصادی در تولید و مصرف را برای محصولاتمان پایه کار قرار دادیم و با بهداشتی ترین حالت ممکن در بسته بندی، محصولی که لایق مشتری است، وارد بازار کرده ایم.

هدف گروه اکوزیما، ورود به سبد مصرفی خانوار هر ایرانی است.

با اینکه تلاش خود را کرده ایم تا محصولی اقتصادی را وارد خانه های شما بکنیم، اما این باعث نمی شود که از معیارهای دیگر در خلق محصول چشم پوشی کنیم.

زیبایی بصری را به عنوان فاکتوری مهم و قابل تامل در دستور کار قرار دادیم تا مشتری در کنار اینکه ما را برای کیفیت در خور توجه و قیمت مناسب انتخاب می کند، از کنار بسته بندی زیبای محصولات نیز به راحتی نگذرد.

همچنین محصولات اکوزیما را در سایزها و ابعاد مختلف تولید کرده ایم، تا بتواند جوابگوی سبک زندگی هر خانواده باشد. محصولات ما تنها برای سبد مصرفی خانواده های ایرانی طراحی نشده است، بلکه تلاش مان این است که برای هر فرد و هر خانواده در هر جای دنیا، زندگی بهتری را رقم بزنیم.